INNE

Referent ds. rozliczeń świadczeń medycznych

Pallmed Sp. z o.o.

poszukuje kandydata na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • bieżąca znajomość przepisów dotyczących sprawozdawczości świadczeń medycznych i list

oczekujących,

  • monitorowanie, raportowanie, wyjaśnianie nieprawidłowości związanych z rozliczaniem świadczeń,
  • analizowanie danych statystycznych,
  • importowanie danych do rozliczeń,
  • wystawianie faktur za świadczenia medyczne,
  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby konkursu ofert z NFZ,
  • monitorowanie zmian dot. wykonywanych świadczeń medycznych,

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • dobra znajomość pakietu MS Office (obsługa programu Excel min. na poziomie

średniozaawansowanym)

  • umiejętności logicznego, analitycznego myślenia,
  • skrupulatność i rzetelność,
  • dobra i samodzielna organizacja pracy.

Mile widziane:

  • znajomość przepisów dotyczących rozliczania świadczeń medycznych z NFZ,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość systemu rozliczeń procedur NFZ,
  • znajomości systemu SZOI, portalu świadczeniodawcy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • dofinansowaną przez pracodawcę prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet emerytalny PPE opłacany przez pracodawcę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń oraz dodatkowe świadczenia socjalne.

Do oferty prosimy załączyć poniższe oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i kontynuacji zatrudnienia, stosowanie do przepisów rozporządzenia Parlamentu

Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia

dyrektywy 95/46/WE – ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1 (zwanego: „RODO”),

ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, oraz innych stosownych przepisów prawa.”

Informujemy, że zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO Administratorem Pani/Pana danych jest Pallmed sp. z o.o.,

pozostałe informacje można znaleźć w Polityce Prywatności: http://domsueryder.org.pl/stronaglowna/

polityka-prywatnosci/